Kuidas tellida?

  • Tellimine

Kõiki e-poes olevaid tooteid saab Eesti piires tellida Omniva pakiautomaatidesse, kulleriga (tellimuse esitamisest järgmisel tööpäeval) või tulles ise järgi (tellimuse esitamisest järgmisel päeval). 

Pakiautomaati tellides: 

* Vali sobiv toode/tooted, lisa ostukorvi ja suundu maksma.

* Vali rippmenüüst endale sobiv pakiautomaat.

Transporditasu 3€ (olenemata paki suurusest).

PS: kaupa komplekteerime ja saadame välja E-R al kl 18 (v.a. riiklikud pühad ja juhul kui riiklik püha langeb nädalavahetusele siis selle võrra pikeneb meie püha samuti)

Juhul kui on kiire, siis valida kulleriga variant või tulla ise järgi variant. Kulleri ja ise järgi tulles eeldame, et see juhtub järgmisel tööpäeval. Oma eelistus palun kirjutada märkuste lahtrisse. 

Tatrik

Maksmine

Maksta saab Montoino turvalisi makselinke kasutades:

  • internetipangas
  • deebetkaardiga
  • krediitkaardiga
  • pangaülekandega (ettevõtetele –  kirjuta meile SIIT!)

PS: juhul kui sul on juba makstud kuid soovid mõnda toodet veel lisada, siis kirjuta meile ühe tööpäeva jooksul ja me lisame selle/need sinu pakki.

Tulen ise järgi

Tellides tooteid läbi Leivapoe on võimalik toodetele tulla ise järgi JÄRGMISEL TÖÖPÄEVAL:

Korduma kippuvad küsimused

BiPa tortides ei leidu suhkurt vaid need magustatakse steviaga. Kasutame Golden Stevia brändiga steviat mille koostises on steviool glükosiidid ja mahuaineks maltodekstriin. Kasutame just seda steviat seetõttu, et seda kulub 10 korda vähem ja kuna seda kulub vähem, süüakse ka mahuainet sisse 10 korda vähem. Lihtne näide: ostad poest steviaga magusaine. Retsept näeb ette 200g suhkurt, poest ostetavat erütritooliga steviat pead lisama 1:1 ehk samuti 200g. Siit kohe võrdluseks, et Golden Steviat kuluks samasse retsepti aga hoopis 20g seega ca 1-2 supilusikatäit. Seega ka mahuainet sööd 10 korda vähem. Golden Stevial on maitsvalt magus maitse aga tundlik maitsemeel võib siiski ka stevia maitse tortide sees ära tunda. 

 

Priileib toodetes kasutame magustamiseks erütritooli. Šokolaadiks kasutame suhkruvaba ja piimavaba šokolaadi.

Juhul kui tekib ka tarneauk antud šokolaadile siis sel juhul kasutame teist analoogset šokolaadi mis on samuti suhkru-ja piimavaba. Juhul kui see ei ole võimalik, teavitame klienti. Kindlasti tasuks arvestada, et šokolaadikattega tordid tahenevad külmikus ning enne tordi serveerimiseks tasuks seda paar tundi toatemperatuuril hoida ja lõikamiseks nuga kuuma vee sisse kasta, et mitte torti liigselt kokku suruda.Kuna pulmapäev on pruutpaari jaoks üks elus olulisemaid päevi siis soovime sellise tordi tegemiseks lähtuda alati paari eelistustest. Seetõttu palun kirjutage meile kiri e-mailile oma pulmatordi visioonist ning lemmik maitsetest ja kas soovite ainult torti või kogu magusalauda. Saame teile teha pakkumise. Hinna sisse on arvestatud ka proovitordid mini versioonides. 

Lisaks pulmatordile saame valmistada ka minikooke, pulgakooke, pulgakomme, tassikooke jms.

Kõiki mousseetorte saab tellida munavabalt ja kaseiinivabana. Küll aga eelistame kasutada agar-agari asemel zelatiini kuna nii jääb mousseetordi kate õhulisem. Mõistagi kliendi soovil saab kasutada ka agar-agarit, mis teeks tordi sel juhul (kaseiinivaba katte korral) läbinisti vegan tordiks.

Biskviit torte me täna veel vegan versiooni ei ole teinud aga kui annate meile võimaluse proovida ja katsetada, siis on see tulevikus võimalik. Kirjutage meile.

Kõik tooted valmivad Veterinaar- ja Toiduameti litsentsiga pagarikojas Vae 2, Laagri, Harjumaa.

Shopping Cart
Scroll to Top